Apvienoto Arābu Emirātu uzņēmēji vēlas paplašināt sadarbību ar Latvijas uzņēmējiem

06-06-2017

Atsaucoties Ministru prezidenta biedra, ekonomikas ministra Arvila Ašeradena šā gada februārī darba vizītes Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) laikā paustajam aicinājumam, šonedēļ Rīgā viesojas AAE uzņēmēju delegācija.

 

 

Šā gada 6.jūnijā, tiekoties ar ekonomikas ministru AAE uzņēmēji apliecināja interesi iepazīt Latvijas uzņēmējdarbības vidi, potenciālos sadarbības paplašināšanas virzienus, kā arī attīstīt ciešāku sadarbību ar Latvijas uzņēmējiem.

 

 

AAE uzņēmēji, kuri pārstāv finanšu, nekustamā īpašuma, enerģētikas un tehnoloģiju, būvmateriālu ražošanas un investīciju jomas, šonedēļ ir ieradušies Latvijā iepazīšanās vizītē, kā arī, lai tiktos ar Latvijas uzņēmējiem un dibinātu jaunus sadarbības sakarus Latvijā.

 

Kā ziņots iepriekš, š.g. 25.-28. februārī Valsts prezidenta R.Vējoņa oficiālās vizītes ietvaros ekonomikas ministrs A.Ašeradens darba vizītē apmeklēja Dubaiju Apvienotajos Arābu Emirātos, lai sekmētu Latvijas un AAE ekonomiskās sadarbības paplašināšanu. Vizītes ietvaros notika AAE – Latvijas biznesa forums, kā arī abu valstu uzņēmēji tikās kontaktbiržā.

 

AAE jau šobrīd ir nozīmīgākais Latvijas tirdzniecības partneris starp Līča valstīm. un 12.lielākais Latvijas ārējās tirdzniecības partneris ārpus Eiropas Savienības valstīm. Pēdējo gadu laikā Latvijas un AAE ārējās tirdzniecības apgrozījums ir pakāpeniski pieaudzis.

 

 

 

Elita Rubesa - Voravko

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr: 67013193

E-pasts: prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv

Twitter: @EM_gov_lv

Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija

Facebook: www.facebook.com/atbalstsuznemejiem

 

Lapas informācija atjaunota:    06-06-2017