LIAA Biznesa inkubatora dalībnieks iegūst prestižu dizaina apbalvojumu

21-04-2017

Railis Design zīmola greznais ēdamgalds SARMA ieguvis pasaules mēroga dizaina apbalvojumu - prestižo Itālijas «Silver A’Design Award 2016» balvu kategorijā «Mēbeļu, interjera priekšmetu un mājlietu dizains».

 

Konkurss «A’Design Award & Competition» notiek Itālijā un ir pasaulē lielākais un daudzpusīgākais starptautiskais ikgadējais dizaina konkurss, kas godina izcilību dizainā un veicina tā atpazīstamību. Balvu ieguvējus nosaka starptautiska žūrijas komisija, kurā darbojas dažādu jomu eksperti. Visus konkursa uzvarētājus var apskatīt šeit: https://competition.adesignaward.com/winners.php

 

Zīmols Railis Design ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatora dalībnieks, kur iegūst konsultācijas, apmācību un citus pakalpojumus ar ES līdzfinansējumu uzņēmējdarbības turpmākai attīstībai.

 

LIAA izveidotie biznesa inkubatori darbojas visā Latvijā. Inkubatori sniedz atbalstu personām un komersantiem, nodrošinot uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. Informācija par LIAA biznesa inkubatoriem un pieteikšanās kārtību pieejama LIAA mājas lapā.

 

Zīmols Railis Design, Latvijā izgatavo dizaina mēbeles, iedvesmu smeļoties no Islandes sūrās dabas, par pamatu saviem dizaina risinājumiem ņemot vulkānu izvirdumu palieku formas un krāsas, tās kombinējot ar augstvērtīgiem kokmateriāliem un krāsainiem metāliem, rezultātā radot greznas mēbeles un dizaina priekšmetus.  Vairāk informācijas:

https://www.facebook.com/RailisDesign/

 

Vairāk informācijas:

 

Liene Pērkone, 

LIAA Radošo industriju inkubatora vadītāja
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālr.: 62401220
E-pasts: liene.perkone@liaa.gov.lv


 

Agnese Stalte

Railis Design Projektu vadītāja

mob:28673600

e-pasts: agnese@railisdesign.com

 

Lapas informācija atjaunota:    21-04-2017