Ielūgums uz LIKTA semināriem par digitālajām prasmēm un datu drošību

23-03-2017

Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) E-prasmju nedēļas 2017 ietvaros aicina mazo uzņēmumu pārstāvjus uz bezmaksas seminārus par jaunākajām digitālajām tehnoloģijām. Semināri tiek rīkoti 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas perioda LIKTA projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” ietvaros un tajos tiks sniegti praktiski jaunāko tehnoloģiju izmantošanas padomi komersantiem.

 

Semināri notiks ceturtdien, 30. martā, no plkst.11.00 līdz 16.00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) telpās, Peldu ielā 25, Rīgā.

 

No plkst.11:00 līdz 13:00 komersanti aicināti apmeklēt projekta “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” digitālo darbnīcu. Tajā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Mācību iespējas mazajiem, mikro uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem, saņemot valsts atbalstu mācību kursu apguvei;
  • Kā izveidot klientu vajadzībām atbilstošu mājas lapu, izvēlēties atbilstošāko risinājumu biznesa vajadzībām – pasūtīt izstrādi programmētājiem vai izmantot mākoņrisinājumus, kā arī nodrošināt informācijas atbilstošu attēlošanu uz dažādām ierīcēm – datoriem, planšetdatoriem un mobilajiem telefoniem;
  • Cik bieži mūsdienās savā ikdienā izmantojam mākoņpakalpojumus un kā analizēt savus biznesa rezultātus ar vienu no jaudīgākajiem datu analīzes rīkiem Power BI.

 

Aicinājums reģistrēties šim semināram, aizpildot tiešsaistes formu, kas pieejama šeit.

 

No plkst. 14:00 līdz 16:00 notiks meistarklase “Mirklis pirms klik. Digitālās drošības pamati uzņēmuma vadītājam”, kur speciālisti informēs par to, kas uzņēmuma vadītājam mūsdienās būtu jāzina, lai neapdraudētu sava uzņēmuma datus, līdzekļus un reputāciju. Tiks stāstīts par drošām ierīcēm, profiliem, rezerves kopiju nepieciešamību un kā, izmantojot sociālos tīklus, iespējams piekļūt sensitīviem uzņēmuma datiem.

 

Reģistrēties šim semināram iespējams, aizpildot tiešsaistes formu, kas pieejama šeit.

 

Savu dalību Jums interesējošos semināros aicinām pieteikt līdz 24. martam.

 

Seminārus organizē Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Digitālas Drošības aliansi, Baltijas Datoru akadēmiju un Datorzinību centru.

 

Papildu informācijai:

Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija

T.: 67311821

e-pasts: mmu@likta.lv

Lapas informācija atjaunota:    24-03-2017