Iespēja pieteikties Eiropas Kosmosa aģentūras projektiem

05-01-2017

Jau trešo reizi Latvijā notiek konkurss Latvijas uzņēmumiem un zinātniskajiem institūtiem, lai piedalītos Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) projektos kosmosa tehnoloģijās. Trešais konkursa uzsaukums būs atvērts no 2017.gada 30.janvāra līdz 27.martam.

 

Trešā uzsaukuma kopējais finansējums ir 1 500 000 eiro, un tas tiks atvēlēts projektu īstenošanai EKA programmu ietvaros.

 

Lai potenciālajiem projektu pieteicējiem detalizēti izskaidrotu pieteikšanās kārtību EKA projektos, visi interesenti tiek aicināti 12.janvārī plkst. 10:00 piedalīties seminārā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā – Zāle Aeris (702.telpa), Jelgavas ielā 1, reģistrējoties šeit.

Programmas mērķis ir veicināt un atbalstīt ar kosmosa nozari saistītu tehnoloģiju pielietojumu, zinātnes un komercdarbību attīstību, lai pēc trīs gadiem Latvija varētu pievienoties EKA konvencijai kā pilnvērtīga EKA dalībvalsts.

 

Plašāka informācija par pieteikšanos un atbalstāmajām jomā pieejama šeit

 

Vienlaikus uzņēmēji, pētnieki un augstskolu pārstāvji aicināti piedalīties EKA informācijas dienas pasākumā, kas notiks 2017.gada 11.janvārī LU Akadēmiskajā dabaszinātņu centrā, Jelgavas ielā 1.

 

Dalībai EKA informācijas dienā, lūgums reģistrēties šeit

 

Plašāka informācija par EKA informācijas dienu pieejama šeit.

 

Lapas informācija atjaunota:    05-01-2017