Aicinām MVU uz diskusiju par e-komercijas risinājumu plašāku izmantošanu

11-11-2016

Ekonomikas ministrija aicina uzņēmējus, īpaši mazos un vidējos uzņēmumus, uz diskusiju par e-komercijas līdzšinējo attīstību Latvijā, kā arī faktoriem, kā turpmāk veicināt komersantus arvien vairāk savā ikdienas darbībā izmantot e-komercijas piedāvātās iespējas savas uzņēmējdarbības paplašināšanai.

 

Diskusija notiks šā gada 1. decembrī pl.11.30 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas rīkotās konferences “Sabiedrības izaicinājumi digitālajā laikmetā” ietvaros.

 

E-komercijas sesijas ievadā tiks sniegts vispārīgs ieskats par e-komercijas jomas attīstības tendencēm Latvijā, bet pēc tam tiks organizēta ekspertu paneļdiskusija par to, kā sekmēt Latvijas komersantu aktivitāti e-komercijas aplikāciju lietošanā. Lai e-komercijas sesiju padarītu interesantāku un ar lielāku pievienoto vērtību, katrs no paneļdiskusiju dalībniekiem uzstāsies ar kāda aktuāla e-komercijas jautājuma pieteikumu (prezentāciju).

 

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai e-komercijas sesijā tiešsaistē, aizpildot pieteikuma reģistrācijas anketu.  Dalība e-komercijas sesijā ir bezmaksas. Informējam, ka vietu skaits dalībai e-komercijas sesijā ir ierobežots. Papildu informācija par e-komercijas sesiju pieejama Ekonomikas ministrijā (Evita Kudure, Iekšējā tirgus departamenta vecākā referente, 67013179, Evita.Kudure@em.gov.lv).

 

Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) gadskārtējā konference ir nozīmīgākais nacionālais IKT nozares pasākums Latvijā. Šā gada konferences “Sabiedrības izaicinājumi digitālajā laikmetā” dienas kārtība publicēta LIKTA mājaslapā. Konferencē piedalīsies arī Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Konferences noslēgumā notiks konkursa “Platīna pele 2016” apbalvošanas ceremonija, tai skaitā arī e-komercijas konkursa “Labākais e-komersants 2016” laureātu godināšana.

 

Prezentācijas.

Ar ko atšķiras X un Millenial e-komercijas lietotāji? Autors: Aigars Armanovs

E-Komercija: Kur esam? Autors: Ingmārs Pūķis

 

 

 

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

67013193

Lapas informācija atjaunota:    01-12-2016