Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļas vecākā eksperta amats (uz noteiktu laiku)

Ekonomikas ministrijas Enerģētikas finanšu instrumentu nodaļa aicina pievienoties savai komandai enerģisku, komunikablu, gudru un izaicinājumiem gatavu kolēģi vecākā eksperta amatā uz noteiktu laiku.
 
Tev uzticēsim īstenot Eiropas Savienības fondu programmu, ar kuru tiek veicināta energoefektivitāte daudzīvokļu mājās. Veicot darba uzdevumus, būs nepieciešams nodrošināt Ekonomikas ministrijas izstrādātā 4.2.1.1. pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” īstenošanu, kā arī nodrošināt tā uzraudzību un rezultātu sasniegšanu. Tavos pienākumos būs: analizēt pasākuma regulējošos normatīvos aktus, uzlabot pasākuma ieviešanu, sadarbojoties ar valsts iestādēm un nozares nevalstiskajām organizācijām, sniegt konsultācijas par pasākuma ieviešanu kā institūcijām, tā arī projektu īstenotājiem, izstrādāt normatīvos aktus un būt ieinteresētam sniegt atbalstu nozares attīstībai, lai veicinātu energoefektivitātes attīstību Latvijā.
 
Prasības pretendentam:
- atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība;
- teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas; 
- analītiskās spējas;
- labas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
- prasme noteikt prioritātes, patstāvīgi plānot savu darba laiku, būt uz mērķi vērstam;
- zināšanas un pieredze enerģētikas un energoefektivitātes jomā, kā arī darbā ar Eiropas Savienības fondiem un normatīvo aktu izstrādi tiks uzskatīta par priekšrocību;
- izpratne par valsts pārvaldes darbības principiem.
 
 
Piedāvājam:
  • interesantu un izaicinājumiem bagātu darbu, kas ļaus paaugstināt profesionālās kompetences;
  • iegūt vērtīgu pieredzi energoefektivitātes jomā;
  • atalgojumu atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1253 līdz 1442 euro.
 
Pretendentiem dokumentus (motivētu pieteikumu un CV ar galveno darba pienākumu aprakstu) līdz š.g. 23.augustam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi vakances@em.gov.lv vai Ekonomikas ministrijā (Brīvības ielā 55, Rīgā, LV-1519), fakss: 67280882. Tālr. uzziņām 67013183.
 
Pirmajā konkursa kārtā tiks izvērtēti pretendentu iesniegtie dokumenti, uz otro kārtu – interviju un praktisko iemaņu pārbaudi aicinās tos pretendentus, kuri atbildīs konkursā izvirzītajām prasībām. 
 
Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Ekonomikas ministrija. Kontaktinformācija: Brīvības iela 55, Rīga LV-1519, tālrunis: +371 67013100, fakss: +371 67280882, e-pasts: pasts@em.gov.lv. https://www.em.gov.lv/lv/par_ministriju/personas_datu_apstrade/ 
Lapas informācija atjaunota:    23-07-2020