Ekonomikas ministrija izsludina konkursu uz Nozaru politikas departamenta vecākā eksperta amatu uz noteiktu laiku

Ekonomikas ministrijas komandā nepieciešams enerģisks, gudrs un izaicinājumiem gatavs kolēģis darbam Nozaru politikas departamentā.

Tavs darbs būs tieši saistīts ar ES fondu plānošanu un ieviešanu, kā arī darbs ar tādām tēmā kā digitalizācija, viedā pilsēta, mākslīgais intelekts un citas inovatīvas jomas. Darba pienākumos ietilps darbs ar ES fondu projekta (kompetences centri) īstenošanu un uzraudzību, politikas veidošanu digitalizācijas jautājumos, regulāru komunikāciju ar uzņēmējiem, nevalstiskajām organizācijām, OECD, ES un citām starptautiskām institūcijām.

Vakance ir piemērota cilvēkam, kas vēlās ietekmēt ekonomisko attīstību valstī, spēj strādāt patstāvīgi, analizēt plaša apjoma informāciju, izdarīt secinājumus un piedāvāt iespējamos risinājumus.

Prasības pretendentam/-ei:

- atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām

- augstākā izglītība sociālajās zinātnēs vai vadībzinātnēs (ekonomikā, uzņēmējdarbības vadībā, tiesību zinātnē vai finanšu vadībā)

- teicamas angļu valodas zināšanas (darbs ar dokumentu analīzi, viedokļa pārstāvēšana), vēlamas otras svešvalodas prasmes

- komunikācijas prasmes, analītiskās spējas, augsta atbildības izjūta, darba koordinēšanas un sadarbības iemaņas

- praktiskā darba pieredze un zināšanas projektu vadībā tiks uzskatītas par priekšrocību

- zināšanas par digitalizācijas un inovāciju procesiem tiks uzskatītas par priekšrocību

- zināšanas par politikas plānošanas dokumentu izstrādi, komerctiesībām un investīciju piesaistes veicināšanas politikas aspektiem tiks uzskatītas par priekšrocību

Piedāvājam:

- interesantu un izaicinājumiem bagātu darbu

- iegūt vērtīgu pieredzi projektu vadībā un politikas veidošanā

- atalgojumu atbilstoši 12. mēnešalgu grupai no 1006 līdz 1647 euro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma dokumentus (motivēts pieteikums, izglītību apliecinoša dokumenta kopija un CV ar galveno darba pienākumu aprakstu) iesniegt līdz 17.augustam, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi vakances@em.gov.lv, vai Ekonomikas ministrijā (Brīvības ielā 55, Rīgā, LV-1519). Tālrunis uzziņām 67013183.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Ekonomikas ministrija. Kontaktinformācija: Brīvības iela 55, Rīga LV-1519, tālrunis: +371 67013100, fakss: +371 67280882,e-pasts:pasts@em.gov.lvhttps://www.em.gov.lv/lv/par_ministriju/personas_datu_apstrade/

 

Lapas informācija atjaunota:    03-08-2020