Ēriks Eglītis 

 

 

DARBA PIEREDZE

 

Kopš 2018. gada 3. aprīļa Ēriks Eglītis pilda Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amata pienākumus.

 

No 2017. līdz 2018. gada aprīlim Ē. Eglītis Būvniecības valsts kontroles birojā pildīja Metodiskās vadības un informācijas pārvaldības departamenta direktora vietnieka un Būvniecības Informācijas sistēmas attīstības projekta vadītāja pienākumus.

 

2016. gadā E. Eglītis bija IKT pārvaldības konsultants, pasniedzējs Baltijas datoru akadēmijā un Komercizglītības centrā, dalībnieks tehnoloģiju jaunuzņēmumos un sniedza biznesa attīstības konsultācijas jaunuzņēmumiem.

 

Laika periodā no 2011. līdz 2016. gadam viņš bija pārstāvniecības vadītājs Microsoft Latvia, nodrošinot uzņēmuma pārdošanas, mārketinga, partneru tīkla, biroja darba, personāla, juridisko un citu jautājumu vadību uzņēmumā.

 

Iepriekšējā periodā Ēriks Eglītis ieņēmis dažādus amatus Samsung Electronics Corporation, VAS

“Latvijas Pasts”, SIA “Lattelekom”, SIA „IBM Latvija”, AS „Software House Riga”, Latvijas Universitātes skaitļošanas centrā un Valsts Statistikas komitejas Skaitļošanas centrā.

 

IZGLĪTĪBA

 

Pēc Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolvēšanas Ēriks Eglītis studējis lietišķo matemātiku Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē, Biznesa augstskolā “Turība” ieguvis 1. līmeņa augstāko profesionālo izglītību finanšu grāmatvedībā, bet 2013. gadā viņš uzsācis studijas Rīgas Biznesa Skolas Executive MBA programmā.

 

SABIEDRISKĀS AKTIVITĀTES

 

Iepriekšējo gados Ē. Eglītis bijis aktīvs sabiedriskais darbinieks, pildot prezidenta, valdes locekļa un finanšu viceprezidenta pienākumus Latvijas ASV Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, padomes locekļa pienākumus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijā un Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Zināšanu ekonomikas padomē, valdes priekšsēdētāja pienākumus itSMF Latvia, kā arī aktīvi darbojies Latvijas automobiļu federācijas Trofi-reidu komitejā.

 

 

Lapas informācija atjaunota:    11-05-2018